FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  Twoje punkty z zagranicy

  Strona głównaBLOGPoradyPrzedsiębiorca ForeverAkademia biznesuMateriały szkolenioweTwoje punkty z zagranicy

  wielkość tekstu: A | A | A


  Jeżeli budujesz grupę
  nie tylko w kraju, ale i za granicą, pamiętaj, że do kwalifikacji 1500 pk. i 2500 pk. do punktów wypracowanych w kraju możesz doliczyć te uzyskane za granicą.

  Na www.flpp.com.pl oraz we wszystkich Centrach FLPP dostępny jest formularz, który należy wypełnić i przekazać do Biura Głównego w Warszawie, nie później niż do 30 kwietnia.

  czytano: 4001 razy

  autor:

  data dodania: 2009-07-10 21:23:34


  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA