FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  Sonya Glamour Showcase

  Strona głównaBLOGPoradyProduktZestawy produktówSonya Glamour Showcase

  wielkość tekstu: A | A | A


  Sonya Colour Collection została stworzona po to, byś wyglądała równie pięknie, jak się czujesz. Naturalne składniki tej wyjątkowej kolekcji kosmetyków kolorowych, takie jak Aloe Vera, wyciągi morskie, antyutleniacze, rumianek i olejek awokado gładzą i nawilżają twoją skórę.

  Wyjątkowym elementem Sonya Colour Collection jest Sonya Glamour Showcase, doskonałe narzędzie pracy do rozwoju biznesu w oparciu o kosmetyki kolorowe. Ten profesjonalny, wysokiej jakości zestaw znakomicie ułatwia prowadzenie prezentacji produktów oraz uczenie innych, jak podkreślać urodę. Zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby odnieść sukces z Sonya Colour Collection.

  Sonya Showcase
  jest doskonały na domowe prezentacje kosmetyków kolorowych, pokazy podczas targów, a także dla profesjonalnych wizażystek i do salonów piękności. W istocie, profesjonalizm kosmetyków Sonya został doceniony przez… profesjonalistów.

  Sonya Glamour Showcase został wykorzystany do wykonania makijażu w programie „W obiektywie Justyny Steczkowskiej” emitowanym przez Polsat Cafe, w odcinku z 30 kwietnia 2009r.!

  Do zdjęć zrobionych przez Justynę Steczkowską pozowała Maria Steczkowska, Supervisor FLP, która tak wypowiedziała się dla nas o Sonya Showcase:

  Sonya Showcase
  to wspaniałe narzędzie pracy dla każdej wizażystki – eleganckie, poręczne, lekkie. Oferuje dużą gamę kolorystyczną, trwałość cieni. Najlepsza jakość, polecam wszystkim Paniom, nie tylko wizażystkom.

  czytano: 8772 razy

  autor:

  data dodania: 2009-06-03 23:52:57


  ZAŁĄCZNIKI
  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA