FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  Touch of Forever: zestaw sukcesu

  Strona głównaBLOGPoradyPrzedsiębiorca ForeverAkademia biznesuMateriały szkolenioweTouch of Forever: zestaw sukcesu

  wielkość tekstu: A | A | A


  W profesjonalnych zestawach Touch of Forever (TOF) znajdziesz wszystko, czego ci potrzeba, by cieszyć się produktami, budować bazę klientów detalicznych i dynamicznie rozwijać biznes – ekskluzywne, najwyższej klasy wyroby oraz pakiety materiałów marketingowych.

  Największym atutem TOF jest to, że jego zakup daje dystrybutorowi awans na stanowisko Assistant Supervisora i tym samym otwiera imponujące możliwości Planu Marketingowego (od możliwości sponsorowania poczynając).

  Kupując TOF nowy dystrybutor uzyskuje dostęp do licznych produktów,  których może używać, by na własnej skórze przekonać się o ich dobroczynnym działaniu i które może rekomendować, by rozwijać bazę klientów detalicznych. Materiały marketingowe zawarte w zestawie to nieocenione narzędzia rozwoju biznesu oraz znakomite źródło informacji.

  Kolejną ważną zaletą TOF jest jego reprezentacyjny charakter. Kiedy idąc do kogoś na prezentację produktów bierzemy ze sobą TOF, stanowi on jeden z elementów profesjonalnego image'u. Specjalnie dla naszych dystrybutorów przygotowaliśmy zestawy Touch of Forever o różnych składach! . . . .

  więcej -> czytaj materiały dodatkowe w pdf.   Uwaga - aby pobrać plik, musisz mieć zainstalowany program Adobe Acrobat reader.
  Kliknij aby zainstalować najnowszą wersję Adobe Acrobat reader.

  czytano: 5429 razy

  autor:

  data dodania: 2009-05-01 21:53:07


  ZAŁĄCZNIKI
  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA