FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  Urszula Zyskowska, Manager FLP - Mój sposób na sukces

  Strona głównaBLOGPoradyPrzedsiębiorca ForeverAkademia biznesuManagerowie o biznesieUrszula Zyskowska, Manager FLP - Mój sposób na sukces

  wielkość tekstu: A | A | A


  Każdy z nas ma swój sposób na pracę z Forever.
  Często znalezienie go zabiera nam sporo czasu. Czas ten jest niezwykle cenny, bo nabieramy doświadczeń. Myślę, że dobrze jest się otworzyć na zmiany i naukę.
  Tak jak w życiu. A wtedy każdego dnia odnosimy sukcesy. Zawsze byłam otwarta na ludzi, zawsze chciałam poznawać, uczyć się i rozwijać.

  Forever dało mi możliwość realizowania się na różnych płaszczyznach. Tak jak wielu z nas, na początku zafascynował mnie produkt. Biznes robiłam dość nieudolnie. Myślę, że na wszystko przychodzi czas. Każdy dzień, każdy kontakt z człowiekiem daje nam kolejną lekcję.

  To niesamowite, że następuje w nas taka zmiana. Nie tylko produkt, nie tylko biznes, my sami stajemy się inni, mądrzejsi, silniejsi. Rośniemy. Ponieważ Plan Marketingowy naszej firmy jest niezwykle szczodry i daje nam możliwość funkcjonowania na różnych poziomach, każdy z nas może sobie wybrać to, co mu odpowiada. Podstawą jest używanie produktów. To ja mam być reklamą. Inwestowanie w produkty jest jednocześnie inwestycją w mój biznes.

  Szeroka gama produktów pozwala stosować je na co dzień, bez potrzeby sięgania po inne. Mój sklep jest najbliższym i najlepiej zaopatrzonym sklepem dla zdrowia i urody. Nie muszę nawet wychodzić z domu, mój sklep jest tuż obok w pokoju. Dzięki produktom mogę poczuć się lepiej, dlatego zbudowanie bazy klientów to tylko kwestia czasu. One bronią się same i właściwie same się sprzedają. Wystarczy po nie sięgnąć i o nich mówić . . . . . .

  więcej -> czytaj materiały dodatkowe w pdf.   Uwaga - aby pobrać plik, musisz mieć zainstalowany program Adobe Acrobat reader.
  Kliknij aby zainstalować najnowszą wersję Adobe Acrobat reader.
  czytano: 8420 razy

  autor:

  data dodania: 2009-05-01 15:51:35


  ZAŁĄCZNIKI
  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA