FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  Higiena na codzień

  Strona głównaBLOGPoradyFAQ do archiwum idzie Higiena na codzieńHigiena na codzień

  wielkość tekstu: A | A | A

  Czy  pasta  do  zębów  aloesowo-propolisowa,  Forever  Bright  znajduje  się  na liście  preparatów  używanych  w  leczeniu  chorób  przyzębia ?

  W podręczniku akademickim "FARMAKOLOGIA I FARMAKOTERAPIA W STOMATOLOGII"   pod redakcją   dra T.Krzemińskiego   nasza pasta Forever Bright znajduje się na liście preparatów używanych w leczeniu chorób przyzębia.
  Studenci uczą się o naszej aloesowej paście do zębów ! !
  Śląska Akademia Medyczna, Katowice 1999r, wyd.1  485str., 175x250, opr. twarda


   

  czytano: 7918 razy

  autor:

  data dodania: 2006-11-24 20:14:16


  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA