FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  Kiedy myślisz, że świat odwrócił się od Ciebie . . spójrz na to inaczej . . .

  Strona głównaBLOGPorady Chwile zadumy, pokazy slajdówKiedy myślisz, że świat odwrócił się od Ciebie . . spójrz na to inaczej . . .

  wielkość tekstu: A | A | A


  Bukiet przyjażni


  * Twój uśmiech może przynieść szczęście komuś innemu, nawet jeśli on Cię nie lubi . .*  Kiedy myślisz, że świat odwrócił się od Ciebie . .   spójrz na to inaczej . .*  Zawsze pamiętaj komplementy, Zapomnij o niegrzecznych uwagach . . .*  Szczęście trzyma się miłego, zmartwienia trzymają się silnego . . . *  Cierpienie trzyma sie człowieka, życie trzyma sie pokornego . . . . .

  Muzyka - Nightengale Serenade,
  Sapphire Productions


  Zapraszamy do pokazu slajdów -> Bukiet przyjaźni

  czytano: 18648 razy

  autor:

  data dodania: 2009-02-20 19:42:48


  ZAŁĄCZNIKI
  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA