FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Koszyk
  Wartość zakupów: 0.00 zł
  Utwórz konto / Zaloguj

  Zmień marzenia w rzeczywistość

  Strona głównaBLOGPoradyPrzedsiębiorca ForeverAkademia biznesuPorady biznesoweZmień marzenia w rzeczywistość

  wielkość tekstu: A | A | A

  O czym marzysz ? Może o tym, by posłać dzieci na studia, pokrywając koszt ich nauki… Może o tym, by kupić najnowszy model mercedesa... Albo przejść na emeryturę w wieku 50 lat.... A może, żeby zarabiać 600 000 zł rocznie lub kupić nowy dom... A może o awansie na pozycję Soaring, Sapphire lub  Diamond Managera…

  Jak zmienić swoje marzenia w rzeczywistość ?  Wyznaczając sobie cele. Kiedy poznasz i zastosujesz w praktyce proces wyznaczania celów, będziesz w  stanie osiągnąć niemal wszystko, czego zapragniesz . . .

  Potraktuj nowy rok jako czas nowego początku: zacznij zmieniać swoje nadzieje i marzenia w rzeczywistość – już od dziś !
  więcej --> czytaj materiały dodatkowe

  czytano: 195 razy

  autor: Gazeta Forever Poland

  data dodania: 2009-01-22 22:23:53


  ZAŁĄCZNIKI
  Jestem Forever - Rolf Kipp
  Jestem Forever F.I.T. - Del
  Jestem Forever F.I.T. - Rustin
  Rolf Kipp Klucze do sukcesu
  Rolf Kipp Success Day 5.09.2015 Warszawa
  Szansa Forever
  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Przelewy24
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA