FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  Urszula Zyskowska, Manager FLP - Moje przebudzenie

  Strona głównaBLOGPoradyPrzedsiębiorca ForeverAkademia biznesuManagerowie o biznesieUrszula Zyskowska, Manager FLP - Moje przebudzenie

  wielkość tekstu: A | A | A


  Dlaczego zatytułowałam swój artykuł "Moje przebudzenie" ? 

  Dlatego że przez 12 lat pracowałam ciężko, ale nie do końca rozumiejąc plan marketingowy. Mówiłam o produktach, podpisywałam umowy z nowymi dystrybutorami głównie po to, aby mieli dostęp do produktów. Kreowałam grupy sprzedażowe, jednak mało mówiłam o biznesie.
   
  Właściwie prowadziłam biznes polegający tylko na sprzedaży bezpośredniej. Coś planowałam, prowadziłam szkolenia, ale cały czas nie uczyłam ludzi samodzielności, nie kreowalam liderów. Nie rozumiałam tak naprawdę planu marketingowego, nie zdawałam sobie sprawy z potęgi Forever, nie uczyłam ludzi marketingu! 

  Od kiedy to się zmieniło, od kiedy moi  dystrybutorzy rozumieją, skąd tak naprawdę biorą się pieniądze, od kiedy w końcu mówię o biznesie, uczę biznesu, od kiedy pokazuję pieniądze, są tego efekty !  I teraz mam liderów, moi dystrybutorzy robią awanse, moje grupy kierownicze robią obroty rzędu ok. 30 pk. miesięcznie każda. 

  Cieszę się ogromnie, że spotykam na swojej drodze osoby, które tak samo jak ja rozumieją i czują ten biznes. Wiem, że moja energia, moje nastawienie, moja radość przyciaga takie osoby.

  Może takie przebudzenie jest potrzebne wielu osobom? . . . .  więcej czytaj -->> materiały dodatkowe

   
  czytano: 7183 razy

  autor:

  data dodania: 2008-12-01 22:24:22


  ZAŁĄCZNIKI
  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA