FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  Rex Maughan - Stać się produktem produktów

  Strona głównaBLOGPoradyPrzedsiębiorca ForeverRex MaughanRex Maughan - Stać się produktem produktów

  wielkość tekstu: A | A | A

  Wszyscy znamy określenie „stań się produktem produktów” i użwamy go w odniesieniu do tego, jak ważne jest stosowanie na co dzień produktów Forever. Jednak myślę, że czasem zapominamy, iź  naszym produktem numer jeden jest Plan Marketingowy.

  Chcę, abyście od tej pory, słysząc to określenie lub używając go, zadawali sobie pytanie: „Czy jestem produktem nadziei i szansy, jakie oferuje mi Plan Marketingowy? Czy pracuję cięźko, aby w pełni wykorzystaç cały Plan Marketingowy? Czy dzielą się jego korzyściami z każdą osobą w moim otoczeniu?”.

  I co najważniejsze – musicie zadać sobie pytanie: „Czy stanowię pozytywny, optymistyczny przykład, który będzie zaraźliwy dla mojego zespołu?”.

  Hellen Keller, wybitna pisarka i pedagog doceniana za swoje sukcesy i optymizm, pomimo własnej Slepoty i głuchoty jest autorką bardzo mądrych słów na ten temat: „Optymizm jest wiarą, która prowadzi do osiągnięć. Nic nie może być dokonane bez nadziei i pewności.”

  Trzymajcie się z dala od bagna złych nowin i negatywnych konwersacji – nasz biznes nie jest doskonały i nigdy nie będzie. Jednak jest on świetną szansą, na którą składają się solidne liderstwo,
  właściwe wytyczne i wspaniałe produkty.

  Miejcie pewność siebie, wiarę w swoje umiejętności i talenty oraz zarażliwą radość, które uwypukla Waszą wyjàtkowość.  Bądźcie odważni i ufni w szansę, jaka przed Wami stoi, a doświadczycie FOREVER jak nigdy przedtem!

  Na zawsze Wasz, Rex Maughan

  Z Forever, Maj 2007(31) - Z Listu "Radość życia"

  czytano: 309 razy

  autor: GAZETA FOREVER POLAND

  data dodania: 2008-12-01 20:43:08


  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA