FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  Rex Maughan - Trzymajcie się sprawdzonych metod i pamiętajcie, że nie ma drogi na skróty

  Strona głównaBLOGPoradyPrzedsiębiorca ForeverRex MaughanRex Maughan - Trzymajcie się sprawdzonych metod i pamiętajcie, że nie ma drogi na skróty

  wielkość tekstu: A | A | A

  Nieustanne dzielenie się naszą szansą bez wątpienia wymaga wysiłku i ciężkiej pracy, ale robiąc to będziecie pomagali innym osiągnąć  to, czego pragną – a wtedy i Wy spełnicie swoje marzenia. Kiedy sponsorujecie nowe osoby, pamiętajcie, aby trzymać się podstaw – stwórzcie razem listę 100 i bądźcie obecni, by pomóc przy pierwszych telefonach; nauczcie profesjonalnych technik spotkań indywidualnych. Pokażcie nowym członkom zespołu, jak prowadzić skuteczne prezentacje produktów i ustawicznie umacniajcie znaczenie pozostawania osobą pozytywną i pełną optymizmu.

  Trzymajcie się sprawdzonych metod i pamiętajcie, że nie ma drogi na skróty. Duplikujàc ten prosty plan, jakim jest nasz cykl szkoleniowy, zbudujecie solidny i satysfakcjonujący biznes Forever.

  Z Forever, LIpiec 2008(33) - List od Rex Maunghan

  czytano: 291 razy

  autor: GAZETA FOREVER POLAND

  data dodania: 2008-12-01 20:34:18


  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA