FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  Rex Maughan - Czy nie powinniśmy korzystać z czasu mądrze i z pasją, . .

  Strona głównaBLOGPoradyPrzedsiębiorca ForeverRex MaughanRex Maughan - Czy nie powinniśmy korzystać z czasu mądrze i z pasją, . .

  wielkość tekstu: A | A | A


  W 2004 roku pisałem: (…) Często słyszę, że życie jest niesprawiedliwe i w pewnych okolicznościach łatwo przytaknąć takiemu punktowi widzenia.
  Zwłaszcza gdy padamy ofiarą ewidentnie niesprawiedliwego gniewu czy bólu – kiedy cierpi dziecko, traci się pracę czy kiedy niewinną osobę spotyka tragedia.
   
  Jest jednak dziedzina, w której Życie jest bezwzględnie sprawiedliwe, po równo obdzielając wszystkich mężczyzn, kobiety i dzieci. Dziedzina ta to ilość czasu, jaki jest nam dany każdego dnia. Każdy z nas ma 24 godziny, czyli 1440 minut, czyli 86 400 sekund na dobę, by odnosić sukcesy,
  doskonalić się i rozwijać albo wręcz przeciwnie – by roztrwonić i zmarnować ten dar czasu.
   
  Zdaję sobie sprawę z tego, że żyjemy w różnych miejscach i warunkach, ale wszystko sprowadza się do tego, że każdy z nas ma możliwość wyboru, jak wykorzystać dany mu czas. Viktor Frankl w swojej  poruszającej książce „Man’s Search for Meaning” napisał: – Człowiekowi można odebrać wszystko oprócz... ostatniej z ludzkich swobód – wyboru nastawienia do konkretnych okoliczności, wyboru swojej własnej drogi.
   
  Czy nie powinniśmy więc korzystać z czasu mądrze i z pasją, energią oraz  zaangażowaniem, by robić to, co należy, i budować życie pełne perspektyw ?  Mam nadzieję, że każdy dystrybutor FLP w każdym zakątku świata budzi  się rano świadom stojących przed nim możliwości. Wiadomo, że niektóre dni są gorsze niż inne, ale to właśnie one są najtrafniejszym testem naszego zaangażowania. Wygrywa ten, kto pokonuje wyzwania, dąży do celu i sięga po nagrody
   
  Z Forever, Styczeń 2008(39) - List "Uwielbiam Nowy Rok"

  czytano: 9026 razy

  autor: GAZETA FOREVER POLAND

  data dodania: 2008-11-30 09:51:15


  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA