FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  Rex Mughan - Grawitacja jest doskonale sprawiedliwa!

  Strona głównaBLOGPoradyPrzedsiębiorca ForeverRex MaughanRex Mughan - Grawitacja jest doskonale sprawiedliwa!

  wielkość tekstu: A | A | A

  "Grawitacja jest doskonale sprawiedliwa!". To stwierdzenie przypomina nam, że grawitacja działa na każdego z nas z równą siłą. Tak samo w  Forever – mamy takie same szanse na odniesienie sukcesu, dysponujemy taką samą ilością czasu, mamy równy dostęp do produktów i Planu  Marketingowego, jest również mnóstwo innych aspektów biznesu, które są takie same dla każdego z nas. 

  Jedyną zmienną jest, według mnie, ilość  wysiłku, jaki jesteśmy gotowi włożyć w budowanie biznesu. Jest tyle rzeczy, za które możemy być wdzięczni rozpoczynając nowy rok Forever, tyle możliwości. Nigdy nie mam dość opowieści o nadziei, jaką daje Forever milionom ludzi na całym świecie. Zachęcam Was, byście w kontaktach z ludźmi byli uczciwi i rzetelni, a odniesiecie sukces większy niż wydawał się Wam możliwy.

  Z Forever 2008, Lipiec - List , 30 Lat Forever

  czytano: 8591 razy

  autor: GAZETA FOREVER POLAND

  data dodania: 2008-11-28 14:30:25


  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA