FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Koszyk
  Wartość zakupów: 0.00 zł
  Utwórz konto / Zaloguj

  Znajdź właściwe DLACZEGO

  Strona głównaBLOGPoradyPrzedsiębiorca ForeverAkademia biznesuPorady biznesoweZnajdź właściwe DLACZEGO

  wielkość tekstu: A | A | A

  Jak nieraz mówiłem, jesteśmy największą szansą na świecie, a teraz jest ona tak dobra jak nigdy przedtem. Rozwijamy się na całym świecie i z  optymizmem patrzymy w przyszłość – nawet teraz, gdy światowe rynki finansowe ogarnia zamęt, my wciąż rośniemy w siłę, dzięki ludziom takim jak Wy. Namawiałbym każdego z Was, byście wrócili do swojej listy osób, którym już prezentowaliście Forever i ponownie nawiązali z nimi kontakt. W  życiu wielu z nich zaszły zmiany i może się okazać, że właśnie teraz potrzebują Forever bardziej niż kiedykolwiek wcześniej! 

  Różna jest motywacja osób, które dołączają do Forever Living. Z tymi najbardziej oczywistymi powodami na pewno się zetknęliście: brak  finansowego bezpieczeństwa, zagadnienia związane ze zdrowiem czy chęć zmiany stylu życia. Powody te, które często określamy czyimś "dlaczego",  stanowią ważny element procesu dołączania do firmy i są źródłem siły napędowej, zapewniającej biznesowi rozwój. Na przykład, jeżeli dana osoba  dołącza do Forever, by uporać się ze swoim zadłużeniem, wtedy ta paląca kwestia będzie ją motywować do pracy i zarabiania w ramach Planu  Marketingowego Forever. Chociaż nie gwarantujemy sukcesu, mamy dowiedzioną historię sukcesów osób, które się zaangażowały. Jeżeli będziecie  działać według programu, ciężko pracować i uzbroicie się w cierpliwość, na pewno odniesiecie sukces z Forever. Ten sukces często rozwiązuje kwestię, która stanowiła Waszą pierwotną motywację do pracy z Forever. 

  Wracając do naszego przykładu – gdy tylko wspomniana osoba uwolni się od długów, a przy tym nie znajdzie nowej motywacji, wtedy wewnętrzny  impuls naglący do pracy zniknie, ponieważ pierwotne "dlaczego" przestanie mieć rację bytu. Kiedy dojdziecie do tego punktu, macie dwie możliwości.  Pierwsza to stagnacja i nicnierobienie. Zwykle widać to, gdy ktoś przestaje umawiać się przez telefon, przyprowadzać na spotkania nowe  osoby, a w niektórych przypadkach wręcz przestaje używać produktów, tracąc nawyk realizacji 4 pk. Widziałem również, jak ten tryb  zarządzania/trwania prowadzi do negatywnych, krytycznych odczuć wobec siebie samego, innych i firmy. Pamiętajcie przy tym jednak, że taki rodzaj krytycyzmu nie jest znaczący; jedyne, co się wydarzyło to spełnienie pierwotnego "dlaczego" lub też o nim zapomnienie. Druga opcja to rozwój,  poszukiwanie nowych pasji i powodów.

  Kluczem jest to, by słysząc wewnętrzny głos pytający "co dalej?", wypracować i zrozumieć głębsze, bardziej trwałe "dlaczego". Mogą to być rzeczy takie jak pomaganie innym, przekazywanie większych funduszy na cele społeczne lub charytatywne, opłacenie wykształcenia swoich dzieci, pozostawienie dziedzictwa, podróżowanie po świecie, rozwój osobisty czy poznawanie nowych ludzi. To krótka lista podstawowych czynników motywujących, które  zachowują swoją moc przez lata. Jednak proces przechodzenia z motywacji krótkoterminowej ku długoterminowej często bywa trudny – wymaga  zmiany, a zmiana nie jest łatwa… choć nieodzowna.

  Przypomina mi się rozmowa z dwójką uczestników zjazdu liderów Eagle Summit, którzy wspominali, jak podczas spotkania w Havasupai w okolicy  Wielkiego Kanionu Gregg mówił o rzece od setek lat płynącej doliną. I chociaż, nie zawsze płynęła ona dokładnie tym samym nurtem, zmiany były  niewielkie. Tymczasem, zaledwie tydzień po naszym wyjeździe, w Havasupai była powódź. Rzeka, która przez setki płynęła mniej więcej takim samym  korytem, zmieniła się nie do poznania. Teraz płynie w zupełnie innej części Kanionu. Dotychczasowe wodospady zniknęły, za to w innych  miejcach powstały zupełnie nowe, które tylko czekają, by je odkryć. Oczywiście jest to wciąż ta sama rzeka, ponieważ nadal jest źródłem wody i życia, dla tych którzy mieszkają u  jej brzegów – ale się zmieniła. Jest odnowiona,  pełna nowej energii i rzeźbi nową ścieżkę przez Kanion. Każdy z nas  może dokonać tego samego. Możemy szukać nowych motywacji i pasji, różnych od tych, jakie mieliśmy w przeszłości. Te nowe pasje i powody  działania mogą być jeszcze  potężniejsze niż te, które skłoniły nas na początku do działania w Forever. Mogą one nas wznieść na nowe wyżyny i napełnić błogim poczuciem  satysfakcji z jeszcze większych dokonań z naszą wspaniałą firmą.

  Jesteśmy już w ostatnim kwartale 2008 roku, a od jego końca dzielą nas tylko tygodnie – niech będą one znaczące! Nie pozwólcie, by po prostu  minęły – sprawcie różnicę, ciężko pracujcie, wgryźcie się głęboko i trochę mniej śpijcie. Abyście, kiedy nieuchronnie nadejdzie 2009 rok, mogli spojrzeć wstecz i powiedzieć "dałem z siebie wszystko!"  A wierzcie mi, to naprawdę bardzo dużo.

  FOREVER Wasz,  Rex Maughan 

  (z Forever, Listopad 2008)

  czytano: 139 razy

  autor: Gazeta Forever Poland

  data dodania: 2008-11-27 16:41:59


  Jestem Forever - Rolf Kipp
  Jestem Forever F.I.T. - Rustin
  Od rośliny do produktu dla Ciebie
  Rolf Kipp Klucze do sukcesu
  Rolf Kipp Success Day 5.09.2015 Warszawa
  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Przelewy24
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA