FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Koszyk
  Wartość zakupów: 0.00 zł
  Utwórz konto / Zaloguj

  Zakupy w domowym zaciszu

  Strona głównaBLOGPoradyPrzedsiębiorca ForeverAkademia biznesuPorady biznesoweZakupy w domowym zaciszu

  wielkość tekstu: A | A | A

  Sprzedaż detaliczna to czynnik stabilności twojego biznesu. Jedyną solidną podstawą biznesu Forever jest baza stałych, zadowolonych klientów. Lstopad to miesiąc, w którym sprzedaż detaliczna może nabrać większego tempa i dynamiki. Dlaczego? Odpowiedź jest bardzo prosta: gwiazdkowe prezenty! Każdy kto ma rodzinę, przyjaciół i znajomych, musi kupić prezenty. Co więcej, chce kupić takie prezenty, które obdarowywanym najbliższym sprawią prawdziwą radość. 

  To doskonały czas na zorganizowanie domowej prezentacji produktów, właśnie pod kątem świątecznych upominków.  Produkty Forever są najwyższej jakości, ich szeroka gama gwarantuje, że dla każdego znajdzie się coś miłego, a klienci będą szczęśliwi, że nie muszą  grzęznąć w zatłoczonych centrach handlowych. Pamiętajmy, aby takiej domowej prezentacji nadać wyjątkowy, świąteczny charakter. Osiągniemy to przy  minimalnych nakładach, które zwrócą się  z nawiązką, gdy wdzięczni klienci dokonają świątecznych zakupów.

  Zakupy w domowym zaciszu.
  A oto nasze podpowiedzi, jak stworzyć gwiazdkowy nastrój podczas domowej prezentacji produktów: 
  - zaproszenia z zimowymi motywami . . . .więcej czytaj materiały dod.

  czytano: 178 razy

  autor: Gazeta Forever Poland

  data dodania: 2008-11-24 20:19:29


  ZAŁĄCZNIKI
  I Am Forever F.I.T. - Florendo
  Jestem Forever - Rolf Kipp
  Jestem Forever F.I.T. - Del
  Jestem Forever F.I.T. - Rustin
  Rolf Kipp Klucze do sukcesu
  Rolf Kipp Success Day 5.09.2015 Warszawa
  Szansa Forever
  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Przelewy24
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA