FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  Bogumiła Sroka - Jak zbudować stabilny biznes z Forever cz.II (Forever Nr 42)

  Strona głównaBLOGPoradyPrzedsiębiorca ForeverAkademia biznesuManagerowie o biznesieBogumiła Sroka - Jak zbudować stabilny biznes z Forever cz.II (Forever Nr 42)

  wielkość tekstu: A | A | A


  Kontynuując temat przedstawiony w marcowym wydaniu miesięcznika
  „Forever” (Nr 41), przedstawiam kilka wykresów, aby uświadomić, ile możemy zarobić, jeżeli zbudujemy w sposób prawidłowy grupę Supervisora, a potem managerską.

  Przypominam, że wszystkie premie grupowe i premie od  zakupów własnych
  są naliczane od ceny detalicznej netto (pomniejszonej o podatek VAT). Kupujemy po cenach hurtowych, a komputer przelicza wszystkie zakupy przez kwotę 935 zł za 1 punkt kartonowy. Kwota 322 zł to marża 43% przy sprzedaży 1 pk. Od samego początku pamiętamy, że  naszym celem na tym etapie jest awans na pozycję Managera.

  Z jednej strony szukamy i inspirujemy minimum 3 osoby, które chcą
  poważnie  potraktować pracę w systemie MLM, a z drugiej budujemy bazę klientów, stałych konsumentów, szkolimy osoby, które chcą się zająć doradztwem w temacie profilaktyki  zdrowia, pielęgnacją naturalnymi produktami i sprzedażą . . . . . . . . . .

  Pobierz artykuł: sciągnij PDF
  czytano: 9389 razy

  autor:

  data dodania: 2008-08-15 16:29:15


  ZAŁĄCZNIKI
  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA