FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  Certyfikaty FLP

  Strona głównaCertyfikaty FLP

  wielkość tekstu: A | A | A

  Potwierdzona jakość

  Forever Living zaangażowane jest w dostarczanie wam najlepszych produktów. A pod tym pojęciem rozumiemy coś więcej niż po prostu skuteczne produkty. Zachowujemy najwyższe standardy i aktywnie poszukujemy zewnętrznych certyfikatów, które będą to dla was potwierdzać.


  Na naszych produktach szukaj takich certyfikatów:


    *  International Aloe Science Council
         - Międzynarodowa Rada Naukowa ds. Aloesu

  Miąższ Aloe Vera wytwarzany przez Forever Living Products był pierwszym wyrobem na świecie jakiemu Rada przyznała swój certyfikat. Od 1982 r. zachowujemy prawo do umieszczania Pieczęci Aprobaty IASC na swoich produktach, których głównym składnikiem jest czysty, naturalnie stabilizowany miąższ Aloe Vera.

   Międzynarodowa Rada Naukowa ds. Aloesu (International Aloe Science Council - w skrócie IASC) to organizacja dbająca o czystość i jakość aloesu zawartego w produktach dostępnych na rynku i reklamujących się pod aloesowym szyldem.
  Wśród członków Rady są plantatorzy, wytwórcy, dystrybutorzy, dostawcy sprzętu, drukarze, sprzedawcy, lekarze, naukowcy i badacze. Tę, tak przecież różnorodną, grupę osób i przedsiębiorstw łączy jedno: szczere zainteresowanie aloesem oraz wykorzystaniem jego niezwykłych właściwości dla zdrowia i urody. Celem przyświecającym powstaniu Rady było nie tylko popularyzacja aloesu i prowadzenie badań nad tą rośliną, ale również wyróżnienie - poprzez odpowiedni certyfikat - produktów naprawdę aloesowych spośród zalewu wielu wyrobów sprzedawanych pod takim hasłem - hasłem nie zawsze znajdującym potwierdzenie w rzeczywistości. Produkty firm zainteresowanych uzyskaniem certyfikatu przechodzą drobiazgowe badania, podczas których sprawdzana jest ich zgodność z niezwykle rygorystycznymi standardami IASC. IASC przyznaje swój certyfikat na okres 12 miesięcy, a żeby okres jego ważności został przedłużony, produkt musi co roku przechodzić kolejne badania. Dodatkowo przeprowadzane są wyrywkowe kontrole mające potwierdzić utrzymywanie standardów koniecznych do zachowania pieczęci aprobaty.


    *  PETA Cruelty Free - Produkty nietestowane na zwierzętach


  Jesteśmy dumni, że FLP
  - jako firma od ponad 30 lat, czyli od początku swojego istnienia, zaangażowana w produkcję wyrobów nietestowanych na zwierzętach - jest uprawniona do używania logo „cruelty-free” (wolne od okrucieństwa) organizacji PETA.
  PETA (People for the Ethical Treatment of Animals) http://www.peta.org , która zrzesza ponad 1,8 miliona członków i sympatyków, to największa na świecie organizacja broniąca praw zwierząt monitorująca testy na zwierzętach, okrutne traktowanie zwierząt i projekty chroniące prawa zwierząt.

  *  Islamic Seal of Approval - Islamska Pieczęć Aprobaty


   


  To dodatkowe potwierdzenie jakości oraz czystości produktów, świadczące o ich międzynarodowym uznaniu. 

  *  Kosher - Certyfikat koszerności  Te produkty FLP, które posiadają na etykietce znak K mają świadectwo koszerności, co oznacza, że zarówno ich skład, jak i sposób przygotowania spełniają warunki produktów koszernych.

  *  Halal - Certyfikat islamski
  Z ogromną radością pragniemy ogłosić, że Forever Living Products i Aloe Vera of America uzyskały certyfikat Islamic Food and Nutrition Council of America (Islamska Rada Żywności i Żywienia Ameryki - IFANCA), umożliwiający określanie zakwalifikowanych produktów jako “Halal”. Zgodnie z zasadami halal - słowo to znaczy po arabsku “to co dozwolone”  lub “to co nakazane” - aby produkt uzyskał certyfikat nie może zawierać alkoholu ani żadnych składników pochodzenia zwierzęcego, które mogą zostać zakwestionowane. Wymienione produkty uzyskały certyfikat potwierdzający, że mogą być spożywane przez muzułmanów.

  026 Forever Bee Pollen®
  027 Forever Bee Propolis®
  036 Forever Royal Jelly®
  037 Forever Nature-Min®
  048 Forever Absorbent-C®
  068 Fields of Greens®
  215 Forever Multi-Maca®
  235 Forever Vision®
  198 Forever Kids®
  072 Forever Lycium Plus®
  073 Forever Ginkgo Plus®
  039 Forever Arctic-Sea®
  054 Forever A-Beta-Care®
  065 Forever Garlic-Thyme®
  071 Forever Garcinia Plus®
  188 Forever B12 Plus®
  206 Forever Calcium®
  214 Forever Echinacea Supreme®
  263 Forever Pro 6®
  264 Forever Active Ha®

  Certyfikat “Crescent M. Halal” jest ważnym uzupełnieniem naszej listy innych certyfikatów produktowych, takich jak Pieczęć Aprobaty IASC, certyfikat PETA, aprobata islamska i znak koszerności.
  Aby dowiedzieć się czegoś więcej o IFANCA lub Halal, wejdz na stronę http://www.ifanca.org


  * Certyfikaty ISO

  Aloe Vera of America (AVA), wyłączny producent wyrobów Forever Living Products uzyskało certyfikat ISP 14001 za swój System Zarządzania Środowiskiem (Environmental Management System). W maju 2007 AVA uzyskała nagrodę Amerykańskiej Agencji Ochrony Środowiska (United States Environmental Protection Agency), przyznaną za redukcję odpadów o ponad 7 milionów funtów w ciągu poprzednich 12 miesięcy.
  Aloe Vera of America jest także zarejestrowana do OHSAS 18001 za Bezpieczeństwo i Higienę Miejsca Pracy (Workplace Health and Safety). W lipcu 2007 AVA uzyskała zgodność z ISO 9001:2000 za System Zarządzania Jakością (Quality Management System). Według naszej wiedzy, jest to jedyna firma w USA, która posiada certyfikaty we wszystkich trzech standardach.
  Zobacz certyfikaty

  czytano: 7581 razy

  autor:

  data dodania: 2008-06-17 00:12:36


  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA