FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  Suplementy

  Strona głównaBLOGPoradyFAQ do archiwum idzie SuplementySuplementy

  wielkość tekstu: A | A | A

  Ile miąższu aloesowego powinno się pić  ?

  Jest to sprawa dość indywidualna i wszystko zależy od tego, jaka jest  przyczyna, dla której decydujemy się używać miąższu Aloe Vera. Jeżeli pragniemy osiągnąć i utrzymać dobre samopoczucie – powinna to być taka ilość,  która zapewnia ten właśnie aspekt.  Najczęściej zaczyna się od łyżki stołowej (20ml), dwa razy dziennie (np. rano i wieczorem). Później stopniowo zwiększamy ilość aż do takiej, którą uznajemy za odpowiednią.      


  Czy miąższ aloesowy FLP można mieszać z innymi składnikami ?
  Największa wartość posiadają dary natury w swej czystej postaci. Jeżeli jednak przywyknięcie do charakterystycznego smaku miąższu  okazuje się trudne, można go dowolnie łączyć np. z sokami owocowymi lub miodem. Oferujemy również  Aloe Berry Nectar, czyli czysty miąższ Aloe Vera z 10% dodatkiem koncentratu z żurawin i jabłek.


  Kiedy najlepiej pić miąższ aloesowy ?
  Najlepiej byłoby  rozpocząć dzień od porcji miąższu, bo wtedy wchłania się on najsprawniej i działa najszybciej. Są  jednak osoby, które wolą używać aloesu przed i po każdym posiłku. Można go też pić na noc, bo jest to roślina o niezwykłych właściwościach regeneracyjnych ... decydują więc nasze potrzeby i upodobania.  


  Jak długo trzeba pić miąższ aloesowy dla uzyskania pożądanych efektów ?
  Na pewno nie wystarczy przelotna przyjaźń z miąższem. Niezbędna jest regularność w spożywaniu tego wspaniałego daru natury. I jakkolwiek pierwszych znaczących efektów można spodziewać się już po około 6 tygodniach, postarajmy się uzbroić w cierpliwość. Dajmy aloesowi co najmniej trzy miesiące szansy !  


  Jak długo po otwarciu można przechowywać miąższ  aloesowy ?
  Data przydatności do spożycia znajduje się na polskiej etykietce. Dla przedłużenia trwałości miąższu po zerwaniu pieczęci zabezpieczającej należy przechowywać go w lodówce, najlepiej nie dłużej niż trzy miesiące. Czy jednak używając go skutecznie, a więc naprawdę systematycznie, zdołamy zachować jedno opakowanie miąższu aloesowego aż tak  długo ? 

   

  czytano: 8835 razy

  autor:

  data dodania: 2006-11-26 21:16:53


  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA