FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Koszyk
  Wartość zakupów: 0.00 zł
  Utwórz konto / Zaloguj

  Sekret sukcesu FLP - Bill Lewis, Senior VP of Operations

  Strona głównaBLOGPoradyPrzedsiębiorca ForeverAkademia biznesuPorady biznesoweSekret sukcesu FLP - Bill Lewis, Senior VP of Operations

  wielkość tekstu: A | A | A

  Nasi Dystrybutorzy mogą polegać na jakości i dostępności produktu, niezależnie od tego, w której części naszego globu prowadzą biznes. Dowiodło tego  trzydzieści lat!  Kolejny potężny filar to plan marketingowy, który pozostaje najbardziej lukratywnym w branży. Przy zachowaniu odpowiednich proporcji między premią osobistą a premią grupową i prowizją liderską, każdy Dystrybutor zarabia odpowiednio do wysiłków.

  Nasz plan jest łatwy do zrozumienia i prosty w realizacji. Kładzie nacisk na sprzedaż detaliczną i sponsorowanie. Nie pozwala na nadmierne gromadzenie zapasów czy nielegalne piramidy. Wymaga osobistej aktywności, by otrzymywać premie grupowe, a jednocześnie umożliwia niewielkie zakupy, by otrzymywać premie osobiste. Widziałem, jak inne firmy tworzyły zasady, w których nie wymagały od swoich Dystrybutorów żadnej osobistej aktywności dla kwalifikacji do premii grupowej. Entuzjazm wobec tego faktu . . . .

  czytano: 214 razy

  autor: Gazeta Forever Poland

  data dodania: 2008-05-07 19:06:48


  ZAŁĄCZNIKI
  I Am Forever F.I.T. - Florendo
  Jestem Forever - Rolf Kipp
  Jestem Forever F.I.T. - Rustin
  Rolf Kipp Klucze do sukcesu
  Rolf Kipp Success Day 5.09.2015 Warszawa
  Szansa Forever
  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Przelewy24
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA