FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  Aloes w prasie, Forever Living Products Poland - 06 2007

  Strona głównaBLOGPoradyAloes w prasie Aloes w prasie, Forever Living Products Poland - Archiwum 2007 Aloes w prasie, Forever Living Products Poland - 06 2007

  wielkość tekstu: A | A | A


  Żyj Zdrowo i Aktywnie *  maj 2007 * Tajemnice aloesu - Aloes jest jednym z najbardziej popularnych, naturalnych środków do pielęgnacji skóry. Od wieków znany jest jako cudowna roślina o właściwościach kojących, nawilżających i łagodzących. Zawiera wiele cennych dla zdrowia składników o działaniu przeciwbólowym, przeciwzapalnym i przeciwbakteryjnym. Dziś nowoczesne kobiety coraz częściej sięgają po produkty zawierające aloes, gdyż  wierzą w jego skuteczne działanie.

  Gazeta Wyborcza *  Częstochowa i Katowice 19/05/2007 *
  Medyk aloes jest lekiem prawie na wszystkie dolegliwości.  Zielone liście aloesu skrywają leczniczą moc. Wiedziała o tym już Kleopatra Egipska królowa używała ponoć miąższu do pielęgnacji cery. Z kolei żołnierze Aleksandra Wielkiego przykładali aloes do ran, aby szybciej się goiły. (…) Mięsiste liście aloesu mieszczą w sobie mnóstwo cennych aminokwasów, a te są niezbędne do budowy białek, bez których organizm nie może się obejść. Liście są też kopalnią witamin, takich jak A, B, C, E i K. Znajdziemy tutaj również potas, wapń, magnez, miedź, chrom oraz żelazo. Obecna w liściach aloektyna działa przeciwzapalnie, natomiast acemannan wykazuje właściwości zmiękczające. (…)

  czytano: 7605 razy

  autor:

  data dodania: 2008-04-04 22:36:42


  ZAŁĄCZNIKI
  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA