FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  Aloes w prasie, Forever Living Products Poland - 08 2007

  Strona głównaBLOGPoradyAloes w prasie Aloes w prasie, Forever Living Products Poland - Archiwum 2007 Aloes w prasie, Forever Living Products Poland - 08 2007

  wielkość tekstu: A | A | A


  Moda na zdrowie czerwiec 2007  *  Doktor aloes * (…) To niezwykła roślina. Pełnię rozwoju osiąga w wieku czterech lat, wtedy właśnie jego miąższ zawiera wszystko, co najcenniejsze dla zdrowia człowieka. Ta kompozycja wielu wspomagających się, wszechstronnie działających składników sprawia, że jest uważany za roślinę adaptogenną, czyli przystosowującą swoje działanie do potrzeb organizmu. (…)

  Fakt TV 21/06/2007 Aloes wzmacnia i leczy (…) Sok z aloesu przynosi ulgę podrażnionej skórze. Do tego wzmacnia ścianki naczyń krwionośnych, spowalnia starzenie się skóry. Wyciąg z aloesu pomaga w leczeniu infekcji skóry: grzybic, egzem, czyraków, trudno gojących się ran, a także śladów po ukąszeniach owadów. (…)

  czytano: 7671 razy

  autor:

  data dodania: 2008-04-04 09:30:26


  ZAŁĄCZNIKI
  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA