FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  Aloe MSM GEL - doskonałe uzupełnienie dla organizmu

  Strona głównaBLOGPoradyProduktAkademia produktówAloe MSM GEL - doskonałe uzupełnienie dla organizmu

  wielkość tekstu: A | A | A


  W miarę starzenia się światowej społeczności coraz powszechniejsze stają się problemy ze stawami i coraz więcej osób cierpi na schorzenia układu  ruchu. Aloe MSM Gel zawiera wiele naturalnych, skutecznych składników wspierających zdrowie stawów.

  Przyjrzyjmy się bliżej tym składnikom i niezwykłym kojącym efektom, jakie przynosi ich zastosowanie:
  *
  Dimetylosulfon (MSM)  Siarka jest czwartym w kolejności pod względem zapotrzebowania pierwiastkiem budująym nasz organizm. Jest obecna w każdej komórce ludzkiego ciała. Od jej dostatecznej ilości zależy budowa i zdrowie naszej skóry,  tkanki łącznej, wszystkich elementów chrzęstnych (np. w stawach i kręgosłupie) oraz włosów i paznokci. MSM, substancja występująca . . . . . .

  więcej  --->> czytaj dodatkowe materiały

  czytano: 9391 razy

  autor:

  data dodania: 2007-12-12 02:09:21


  ZAŁĄCZNIKI
  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA