FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  Certyfikaty ISO - Chris Hardy, Vice President Aloe Vera of America

  Strona głównaCertyfikaty ISO - Chris Hardy, Vice President Aloe Vera of America

  wielkość tekstu: A | A | A

  Z ogromną dumą pragnę Wam przekazać, że Aloe Vera of America (AVA), wyłączny producent wyrobów Forever Living Products, uzyskało certyfikat ISO 14001 za nasz System Zarządzania Środowiskowego.
  Zostaliśmy zarejestrowani w lipcu 2006 r., a nasz program okazał się takim sukcesem, że już 9 maja 2007 r. w Nowym Orleanie odbierałem w imieniu AVA nagrodę Amerykańskiej Agencji Ochrony Środowiska (United States Environmental Protection Agency).
  Otrzymaliśmy ją za nasze osiągnięcie
  w zmniejszeniu wpływu na środowisko: zredukowaliśmy odpady o ponad 7 milionów funtów w ciągu minionych 12 miesięcy . . .

  więcej --->>> 
  czytaj dodatkowe materiały,

  czytano: 9661 razy

  autor:

  data dodania: 2007-11-25 00:06:26


  ZAŁĄCZNIKI
  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA