FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  Bill Levis, wiceprezes ds. operacyjnych - Punkty osobiste i niemenadżerskie

  Strona głównaBLOGPoradyPrzedsiębiorca ForeverAkademia biznesuManagerowie o biznesieBill Levis, wiceprezes ds. operacyjnych - Punkty osobiste i niemenadżerskie

  wielkość tekstu: A | A | A

  Jak "zdrowy"  jest twój biznes FLP?  Tak jak zdrowie serca sprawdzisz patrząc na kardiogram, równie bez trudu możesz określić dynamikę swojego biznesu, patrząc na wydruk premii. Spójrz na dół tego wydruku, tam gdzie podana jest suma punktów (pk.) osobistych i niemenedżerskich. Czy wartość ta rośnie? Jak wygląda w porównaniu z tym samym miesiącem w roku ubiegłym?

  Jeżeli właśnie wykreowałeś Menedżera, twoje obroty mogły znacząco spaść, ponieważ pk. grupy tego nowego Menedżera nie są już uwzględniane; ale czy zaczynają już z powrotem rosnąć?

  Jeżeli jesteś Menedżerem i chcesz, . . . . .

  więcej  ---->>>  materiały dodatkowe

   

  czytano: 375 razy

  autor: Gazeta Forever Poland

  data dodania: 2007-08-29 20:49:48


  ZAŁĄCZNIKI
  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA