FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  Sekrety piękna Sonya - trójkolorowe cienie do powiek

  Strona głównaBLOGPoradyUrodaSekrety piękna Sonya - trójkolorowe cienie do powiek

  wielkość tekstu: A | A | A


  Absolutny hit !  W dwóch poręcznych pojemniczkach mieszczą się kolory odpowiednie dla każdego  rodzaju urody i pasujące do każdego stroju. Bez trudu zmieścisz je w każdej kosmetyczce, zyskując sześć odcieni do wyboru, które świetnie dopełnią twój makijaż niezależnie od pory dnia (lub  wieczoru), miejsca i okazji !

  Kiedy nałożysz je "na sucho", twój makijaż będzie subtelny i delikatny, natomiast gdy użyjesz zwilżonego aplikatora, twoje oczy będą mocniej podkreślone i bardziej wyraziste.

  więcej --->> czytaj materiały dodatkowe

  czytano: 19417 razy

  autor:

  data dodania: 2007-08-28 23:42:53


  ZAŁĄCZNIKI
  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA