FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  Produkty FLP w rękach lekarzy weterynarii

  Strona głównaBLOGPoradyZwierzęta a aloesProdukty FLP w rękach lekarzy weterynarii

  wielkość tekstu: A | A | A

  Wraz z grupą lekarzy specjalizujących się w różych dziedzinach weterynarii od pewnego czasu z powodzeniem prowadzimy obserwacje nad przydatnością produktów FLP we wspomaganiu leczenia różnych dolegliwości naszych czworonożnych przyjaciół.

  Zadbaliśmy o to, aby konsultanci posiadający wiedzę na temat stosowania tych preparatów u zwierząt byli dla Państwa dostępni możliwie w całej Polsce. A wszystko po to, aby Państwo mieli lepszy dostęp do fachowych informacji i zdawali sobie sprawę, że naszych czworonożnych milusińskich nie da się wyleczyć "przez telefon".

  Pragnę tylko przypomnieć, o czym pisałam w poprzednim artykule: że nawet najlepsze produkty nieumiejętnie zastosowane zamiast pomóc, mogą zaszkodzić.

  Oddajemy do Państwa dyspozycji niżej wymienionych lekarzy weterynarii z doświadczeniem w zastosowaniu produktów Forever Living Products.

  więcej --->>> czytaj materiały dodatkowe

  czytano: 23452 razy

  autor: Gazetka Forever Poland

  data dodania: 2007-08-08 09:05:44


  ZAŁĄCZNIKI
  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA