FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  Portret sukcesu - Katarzyna Pordzik

  Strona głównaBLOGPoradyPortret sukcesuPortret sukcesu - Katarzyna Pordzik

  wielkość tekstu: A | A | A


  Kiedy stawiałam pierwsze kroki w Forever, wszystko wydawało mi się niemożliwe, jednakże nie bałam się zmian i teraz wiem, że mogę osiągnąć znacznie więcej. Forever nauczyło mnie, że sama  muszę ułożyć swoje życie, bo inaczej ktoś inny zrobi to za mnie!!

  Uczynić swoje życie takim, jakim sobie życzymy – oto największy sukces.  Życzę wszystkim wytrwałości w dążeniu do celu; wytrwałość pomoże wam przezwyciężyć każdą przeszkodę.

  więcej --->>> czytaj materiały dodatkowe

  czytano: 19404 razy

  autor:

  data dodania: 2007-07-22 00:14:05


  ZAŁĄCZNIKI
  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA