FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  Bill Lewis - I co teraz, radzi krok po kroku, jak budować biznes Forever

  Strona głównaBLOGPoradyPrzedsiębiorca ForeverAkademia biznesuManagerowie o biznesieBill Lewis - I co teraz, radzi krok po kroku, jak budować biznes Forever

  wielkość tekstu: A | A | A

  Świadomość otwierających się przed tobą nieograniczonych możliwości zarobkowych jest niewątpliwie ekscytująca, a my chcemy się upewnić że zostaną one zrealizowane.

  Celem naszego szkolenia jest wyposażenie cię w przejrzystą instrukcję oraz zapewnienie ci pomocy we właściwym rozwoju biznesu Forever. Twoim pierwszym krokiem jako Nowego Dystrybutora jest zakup Clean+Lean Business Pak lub Touch of Forever (zestaw TOF). Każdy z tych dwóch zestawów ma wartość 2 punktów kartonowych i zapewni Ci natychmiastowy awans na stanowisko Asystenta Kierownika. . . . . . . .

  więcej --->>> czytaj materialy dodatkowe

  czytano: 7504 razy

  autor: Gazeta Forever Poland

  data dodania: 2007-07-04 23:55:56


  ZAŁĄCZNIKI
  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA