FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  Forever Epiblanc, krem wybielający

  Strona głównaBLOGPoradyProduktForever Epiblanc, krem wybielający

  wielkość tekstu: A | A | A


  Wyjątkowa receptura opartego na Aloe Vera kremu wybielającego Forever Epiblanc została opracowana specjalnie po to, by rozświetlać cerę i wyrównywać koloryt skóry, a przy tym pomagać w niwelowaniu przebarwień. Krem łagodnie wyrównuje ton cery i przyczynia się do tego, że cera jest świeża i czysta.

  Nasz 100% stabilizowany miąższ Aloe Vera stanowi doskonałą podstawę dla naturalnych ekstraktów roślinnych takich jak arbutyna (wyciąg z mącznicy lekarskiej), szczaw zachodni i naturalna witamina E. W efekcie połączenia tych składników uzyskano ten wspaniały krem
  wybielający.

  Najlepsze efekty przynosi nakładanie Forever Epiblanc bezpośrednio na przebarwienia lub ciemne plamy, zarówno rano, jak i wieczorem.

  więcej czytaj ---->> materiały dodatkowe

  czytano: 493 razy

  autor:

  data dodania: 2007-07-04 23:34:10


  ZAŁĄCZNIKI
  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA