FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  Forever Marine Mask, maseczka z Aloe Vera oraz roślin morskich

  Strona głównaBLOGPoradyProduktAkademia produktówForever Marine Mask, maseczka z Aloe Vera oraz roślin morskich

  wielkość tekstu: A | A | A


  Z ogromną przyjemnością prezentujemy Forever Marine Mask, maseczkę starannie skomponowaną z Aloe Vera oraz roślin morskich, która pomaga napinać, nawilżać i wygładzać skórę twarzy.

  Będziecie zachwyceni efektami, jakie przynosi jej stosowanie! Forever Marine Mask działa ściągająco i wspaniale pomaga redukować zmarszczki. Jednocześnie wchłania nadmiar tłuszczu i oczyszcza skórę z martwego naskórka, wspierając właściwy rozwój komórek.

  Wystarczy przyjrzeć się składnikom, by przekonać się, jak wielkie bogactwo substancji odżywczych Forever Marine Mask dostarcza skórze.

  Nasz stabilizowany miąższ Aloe Vera jest najbardziej skuteczną substancją nawilżającą, jaką oferuje natura, wodorosty są obfite w sole mineralne, pierwiastki śladowe, witaminy i polisacharydy – czyli substancje niezbędne, by skóra była zdrowa i promienna.

  Dzięki dobroczynnym właściwościom wyciągów z alg i wodorostów oraz minerałom organicznym maseczka zapewnia skórze remineralnizację . . . . .

  więcej czytaj --->>> materiały dodatkowe

  czytano: 6191 razy

  autor:

  data dodania: 2007-07-04 23:13:03


  ZAŁĄCZNIKI
  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA