FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  Forever Calcium

  Strona głównaBLOGPoradyProduktAkademia produktówForever Calcium

  wielkość tekstu: A | A | A


  Wapń konieczny jest do budowy kości i zębów, warunkuje pobudliwość nerwowo-mięśniową, kurczliwość mięśni, uszczelnia błony komórkowe oraz ściany naczyń włosowatych, bierze udział w krzepnięciu krwi. 99% wapnia znajduje się w kościach.

  Co najmniej dwie grupy społeczne powinny starannie dbać, aby wapń i inne składniki mineralne nie uciekały z kości. Są to:
  • aktualnie rosnąca młodzież, która w okresie lata potrafi wystrzelić w górę nawet o 15 cm (młodzież rośnie szybko i  "niestarannie"), a w jej tradycyjnym jedzeniu wapnia jest jak na lekarstwo; . . . .

  więcej czytaj --->>> materialy dodatkowe

  czytano: 8774 razy

  autor:

  data dodania: 2007-06-28 22:32:46


  ZAŁĄCZNIKI
  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA