FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  Czosnek z tymiankiem, Forever Garlic - Thyme

  Strona głównaBLOGPoradyProduktAkademia produktówCzosnek z tymiankiem, Forever Garlic - Thyme

  wielkość tekstu: A | A | A


  Forever Garlic-Thyme to rewelacyjne skojarzenie w jednej kapsułce dwóch najbardziej zadziwiających roślin, jakich ludzie używali dla zdrowia od wieków.

  Na długo przed rozwojem nowoczesnej farmakologii zarówno czosnek, jak i tymianek były bardzo powszechne w użyciu jako łatwo dostępne, tanie i jednocześnie niezwykle skuteczne środki do walki z infekcjami bakteryjnymi.

  Używano ich w postaci nalewek, naparów lub miazgi ze świeżych roślin, zarówno zewnętrznie, jak i wewnętrznie. I to bez żadnych, właściwych współczesnym antybiotykom, skutków ubocznych!

  W czosnku główną substancją aktywną, która działa bakterio, wiruso i grzybobójczo jest olejek eteryczny – allicyna, w tymianku – tymol. .........

  więcej -->> czytaj materiały dodatkowe

  czytano: 10040 razy

  autor:

  data dodania: 2007-06-28 22:19:35


  ZAŁĄCZNIKI
  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA