FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Koszyk
  Wartość zakupów: 0.00 zł
  Utwórz konto / Zaloguj

  Troska o klienta: nim wyjedziesz na wakacje

  Strona głównaBLOGPoradyPrzedsiębiorca ForeverAkademia biznesuPorady biznesoweTroska o klienta: nim wyjedziesz na wakacje

  wielkość tekstu: A | A | A

  Zanim wyjedziesz na letni wypoczynek, zadbaj o wszystkich swoich klientów, tak by byli odpowiednio zaopatrzeni w produkty przez cały czas twojej nieobecności.

  1. Ok. miesiąc przed wyjazdem. Przygotuj listę wszystkich stałych klientów; przy najbliższej dostawie uprzedzaj każdego z nich o swoim spodziewanym wyjeździe i wspólnie zastanówcie się, czy klient nie powinien kupić dodatkowej ilości produktów – by niczego mu podczas twojego urlopu nie zabrakło. Po każdym spotkaniu wykreślaj odpowiednie nazwisko z listy.

  2. Ok. tydzień przed . . . . .

  wiecej czytaj materiały dodatkowe

  czytano: 133 razy

  autor: Gazeta Forever Poland

  data dodania: 2007-06-24 11:37:31


  ZAŁĄCZNIKI
  I Am Forever F.I.T. - Florendo
  Od rośliny do produktu dla Ciebie
  Rolf Kipp Klucze do sukcesu
  Szansa Forever
  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Przelewy24
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA