FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  ZANIM POMYŚLISZ O WYJŚCIU NA PLAŻĘ

  Strona głównaZANIM POMYŚLISZ O WYJŚCIU NA PLAŻĘ

  wielkość tekstu: A | A | A


  Aloesowy Zestaw Tonizujący: pytania i odpowiedzi - Deborah Wolfe

  Aloesowy Zestaw Tonizujący może być używamy wszędzie tam, gdzie dokucza cellulit. Ja sama mam genetyczne predyspozycje do "pomarańczowej skórki" w rejonach od pasa w dół, a szczególnie – możecie mi wierzyć lub nie – w okolicach łydek i kostek. Wiem jednak, że wiele kobiet walczy z tą szpecącą dolegliwością na ramionach, plecach, nad kolanami, nie mówią już o udach, pośladkach i biodrach.

  Aloesowy Zestaw Tonizujący oraz właściwa dieta i suplementy dietetyczne Forever Living Products to szczególnie udana kombinacja. Przecież każdemu z nas zależy na tym, żeby nie tylko sprawić, aby ciało było piękniejsze na tegoroczną plażę, ale żeby ten stan utrzymał się jak najdłużej.

  Walczmy z nadwagą i nieprawidłową dietą, bądźmy konsekwentni w wykonywaniu starannie dobranych ćwiczeń, a będziemy z przyjemnością czekać na kolejny "sezon bikini"!

  więcej , . . czytaj materiały dodatkowe

  czytano: 4107 razy

  autor:

  data dodania: 2007-06-24 09:18:14


  ZAŁĄCZNIKI
  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA