FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  Witaminy FLP we współczesnej profilaktyce - Witamina D, dr med. Jerzy Oleszkiewicz

  Strona głównaBLOGPoradyWitaminyWitaminy FLP we współczesnej profilaktyce - Witamina D, dr med. Jerzy Oleszkiewicz

  wielkość tekstu: A | A | A


  Należy do grupy witamin rozpuszczalnych w tłuszczach – występuje w pokarmach pochodzenia zwierzęcego. Szczególnie bogatym źródłem witaminy D są oleje rybne.

  Jest znana jako witamina słońca, ponieważ powstawać może również w skórze pod wpływem energii słonecznej. Niestety, w zanieczyszczonym powietrzu zmniejsza się penetracja promieni ultrafioletowych w skórze, która wytwarza mniej witaminy D. Dlatego mieszkańcy miast powinni spożywaç więcej tej witaminy.

  W pożywieniu jest dość trwała, nie ginie podczas przetwarzania lub gotowania produktów spożywczych.

  czytano: 18610 razy

  autor:

  data dodania: 2007-06-23 22:14:45


  ZAŁĄCZNIKI
  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA