FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  Program Motywacyjny - Wiesława i Adam Spyra

  Strona głównaUż. własny Programy motywacyjneProgram Motywacyjny - Wiesława i Adam Spyra

  wielkość tekstu: A | A | A


  Jak sama nazwa wskazuje – program ma za zadanie zmotywować nas do pracy tak skutecznie, aby otrzymać ciekawą i wartościową nagrodę.

  W przypadku FOREVER nagrodę wybieramy i kupujemy sami, a Firma wypłaca nam dodatkowy bonus do comiesięcznej prowizji przez okres 3 lat, z przeznaczeniem na spłatę kredytu zakupionego przez nas środka trwałego.

  Najczęściej wybieramy samochody, ale w historii Forever były też mieszkania, jachty czy nawet domy, które zostały dofinansowane w ramach tego programu. W naszym przypadku to już drugi samochód w programie motywacyjnym – pierwszy otrzymaliśmy w 1997 roku. To był wspaniały rok, w którym odebraliśmy granatowy RENAULT Megane, . . . . .

  więcej czytaj materialy dod.

  czytano: 7209 razy

  autor:

  data dodania: 2007-06-22 23:43:46


  ZAŁĄCZNIKI
  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA