FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  Program motywacyjny FLP

  Strona głównaUż. własny Programy motywacyjneProgram motywacyjny FLP

  wielkość tekstu: A | A | A


  Firma nasza w swojej bogatej ofercie ma również i programy motywacyjne dla swoich dystrybutorów.

  Wszystkie programy motywacyjne mają na celu promowanie prowadzenia działalności dystrybutorskiej zgodnej z polityka Firmy, motywowanie do aktywnego sponsorowania, kupowania i dalszej sprzedaży produktów FLP.

  Nagrody wynikające z Programu Motywacyjnego wypłacane są osobie figurujacej na zarejestrowanym w Biurze Głównym FLP Poland oryginale Umowy Dystrybutorskiej FLPP.

  Uczestnik Programu Motywacyjnego otrzymuje od FLP Poland dodatkową premię z przeznaczeniem na sfinansowanie zakupu dowolnie wybranego przez uczestnika środka trwałego.

  Dystrybutorzy z reguły przeznaczają premie z Programu Motywacyjnego na zakup samochodu, mieszkania lub domu.

  czytano: 5159 razy

  autor:

  data dodania: 2007-06-03 16:02:12


  ZAŁĄCZNIKI
  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA