FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  Portret sukcesu - Renata Jarosz

  Strona głównaBLOGPoradyPortret sukcesuPortret sukcesu - Renata Jarosz

  wielkość tekstu: A | A | A


  Początek roku 2004 był dla mnie trudny. Skończył się mój 7 letni urlop wychowawczy. Przed urlopem 12 lat pracowałam w banku, ostatnie 8 lat jako kasjer. Lubiłam swoją pracę, dawała mi satysfakcję. Ze względu na charakter pracy męża (oficer na statkach handlowych) i wiek naszych dzieci (4, 7 i 10 lat) decyzja o powrocie do pracy nie była łatwa. Po rozważeniu "za i przeciw" wróciłam.

  W czwartym dniu pracy poinformowano mnie o likwidacji mojego stanowiska
  i związanym z tym wypowiedzeniem. To był dla mnie szok. Poczucie własnej wartości spadło do zera. Wtedy właśnie znajoma, Basia Tolarczyk, zaproponowała mi pracę w Forever.

  Będę jej za to wdzięczna do końca życia. Jednak "sprzedawanie" aloesu nie wydawało mi się odpowiednim dla mnie zajęciem.  Podpisałam umowę tylko po to, by móc taniej korzystać z produktów, których ze względów zdrowotnych potrzebowała najmłodsza córka. Wtedy zaczęły "działać" PRODUKTY FLP. Szybko poprawiał się stan zdrowia najpierw córki, potem całej rodziny. Było po prostu rewelacyjne. Ich skuteczność nie dawała mi spokoju. Musiałam podzielić się tym z rodziną, znajomymi. Entuzjazm, z jakim to robiłam, sprawił, że łatwo awansowałam . . . . .

  więcej polecam materiały dodatkowe . . .  w  pdf

  czytano: 21743 razy

  autor:

  data dodania: 2007-05-24 22:23:18


  ZAŁĄCZNIKI
  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA