FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  Witaminy FLP we współczesnej profilaktyce - Witamina C, dr med. Jerzy Oleszkiewicz

  Strona głównaBLOGPoradyWitaminyWitaminy FLP we współczesnej profilaktyce - Witamina C, dr med. Jerzy Oleszkiewicz

  wielkość tekstu: A | A | A


  Witamina ta jest niezbędna dla wielu funkcji życiowych. Będąc bardzo skutecznym antyutleniaczem, wzmaga aktywność innych przeciwutleniaczy, np. witaminy A i E.

  Niedawno stwierdzono, że kwas askorbinowy bardzo łatwo przechodzi przez barierę krewmózg.  Osiąga wysokie stężenia w tkance mózgowej, tam przyczynia się do syntezy neuroprzekaźników i chroni komórki przed uszkodzeniami przez wolne rodniki.

  Liczne badania wykazują, że wysokie stężenie witaminy C we krwi polepsza czynniki poznawcze w każdym wieku, chroni przed związanym z wiekiem zwyrodnieniem tkanki mózgowej i udarami. Podnosi iloraz inteligencji u dzieci i młodzieży.

  więcej czytaj materiały dod.

  czytano: 18706 razy

  autor:

  data dodania: 2007-05-16 08:35:49


  ZAŁĄCZNIKI
  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA