FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  Portret sukcesu - Ania Sobania

  Strona głównaBLOGPoradyPortret sukcesuPortret sukcesu - Ania Sobania

  wielkość tekstu: A | A | A


  Z zawodu jestem pielęgniarką i pracuję w szpitalu w niepełnym wymiarze godzin, a w Forever staram się wykorzystywać każdą chwilę. Miałam już różne pomysły na życie.

  W planach miałam m.in. wyjazd do pracy do Anglii. Dzisiaj o tym nie myślę! Jestem zaangażowana w Forever. Wiem, że jeśli będę pracować i dam sobie czas, to stoją przede mną otworem wielkie możliwości, których nie daje żadna  inna praca.

  Gdy się ma czworo dzieci, nie zabraknie marzeń i planów do zrealizowania, a tym samym powodów do pracy. Skąd biorę siły na to wszystko? . . . .

  czytaj materiały dodatkowe . . .

  czytano: 19937 razy

  autor:

  data dodania: 2007-05-14 23:51:30


  ZAŁĄCZNIKI
  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA