FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  Portret sukcesu - Urszula i Tomasz Kućkowie

  Strona głównaBLOGPoradyPortret sukcesuPortret sukcesu - Urszula i Tomasz Kućkowie

  wielkość tekstu: A | A | A


  Moja przygoda z Forever Living Products rozpoczęła się w 1995 roku, kiedy stałam się klientką firmy. Zaczęłam wówczas kupować produkty dla siebie i moich rodziców. Przekonałam się szybko o ich skuteczności, przyjaznym sposobie zażywania i klasie firmy, która szybko reagowała na moje potrzeby.

  Zaczęłam się zastanawiać, czy posiadam cechy, dzięki którym mogłabym rozpocząć współpracę z firmą, zwłaszcza że nigdy nie zajmowałam się taką działalnością. W tym momencie uzyskałam wielkie wsparcie od moich najbliższych i po rozważeniu wszystkich za i przeciw postanowiłam się poważniej zaangażować.

  Pomyślałam, spróbuj – szczególnie, że lubię pomagać ludziom, a w tym biznesie da się to połączyć. Proces uczenia się trwał długo, ale udało mi się wypracować główne zasady pracy. Moje działania oparłam na tzw. filarach sukcesu: . . . . . . więcej czytaj materiały dod. . . .

  czytano: 19131 razy

  autor:

  data dodania: 2007-04-19 23:19:52


  ZAŁĄCZNIKI
  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA