FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  Założyciel i Prezes Zarządu, Forever Living Products

  Strona głównaBLOGPoradyPrzedsiębiorca ForeverRex MaughanZałożyciel i Prezes Zarządu, Forever Living Products

  wielkość tekstu: A | A | A

   

   

  Wszystkie marzenia mają swój początek…  Rex Maughan marzył o firmie, która dawałaby ludziom szanse na lepsze zdrowie i dostatek. Idea biznesowa jaką Rex Maughan zaproponował swojej najbliższej rodzinie i przyjaciołom jest prosta:

  „Oferuj ludziom produkty zużywalne o których wiadomo, że wspierają dobre samopoczucie i zdrowie i rób to  w spersonalizowany sposób. Zamiast przeznaczać ogromne kwoty na reklamę  wynagradzaj wszystkich, którzy są gotowi dzielić się produktami z rodziną i przyjaciółmi…”

  Rex Maughan do dziś dzieli się tą wizją z milionami ludzi na całym świecie . . . . .


  Rex Maughan ma za sobą ponad 40 lat inspirującego liderstwa i odpowiedzialnego zarządzania, a większą część swojego życia poświęcił na pomaganie innym w realizacji życiowych zamierzeń. Jako absolwent Szkoły Biznesu Uniwersytetu Stanowego w Arizonie, zbudował grupę międzynarodowych firm, odnoszących sukcesy niezależnie od sytuacji gospodarczej. Rex Maughan jest prezesem zarządu Grupy FOREVER, która działa w branżach takich jak sprzedaż bezpośrednia, uprawy, produkcja, wypoczynek, nieruchomości, gospodarka hodowlana oraz działalność charytatywna.

  Rex Maughan, żonaty z Ruth - mają troje dzieci i 12 wnuków, osiągnął niezwykły sukces w wielu dziedzinach. Jedną z nich jest jego działalność na wyspach południowego Pacyfiku, gdzie za starania, by ocalić lasy tropikalne przyznano mu tytuł Wielkiego Wodza Tilafaiga.

  Kiedy Rex Maughan odwiedził w młodości Samoa, jego uwagę przykuła postać pisarza Roberta Louisa Stevensona, a same wyspy i ich mieszkańcy wzbudziły w nim ogromny zachwyt. Dlatego po latach założył na Samoa Fundację, której celem było stworzenie muzeum Roberta L. Stevensona oraz ocalenie założonej w 1890 roku plantacji pisarza w Apia. Obecnie muzeum jest główną atrakcją turystyczną, licznie odwiedzaną także przez lokalnych mieszkańców oraz wycieczki szkolne.

  Rex Maughan był przez 13 lat wiceprezesem korporacji Del Webb. Jako wiceprezes wykonawczy Del E. Webb Realty and Management Company odnosił sukcesy w administrowaniu, wynajmie oraz zarządzaniu nieruchomościami przemysłowymi na terenie całych Stanów Zjednoczonych, o łącznej wartości ponad 100 mln $. Pozyskał ośrodki wypoczynkowe nad jeziorami Powell, Mead i Mohave w Arizonie oraz Newadzie, i był odpowiedzialny za ich zarządzanie i działalność operacyjną.

  Jako dyrektor generalny Mayer Central Buiding Corporation, Rex Maughan efektywnie wynajmował, zarządzał i administrował nieruchomościami o wartości 50 mln $, wśród których były hotele, apartamentowce oraz kompleksy biurowe w Arizonie i Nowym Jorku.

  Rex Maughan uzyskał dyplom MBA Stanowego Uniwersytetu w Arizonie, gdzie studiował zagadnienia związane z: nieruchomościami, podatkami, audytowaniem i fuzjami. Uzyskał także tytuł doktora honoris causa, przyznany mu w uznaniu dokonań na polu działalności biznesowej, wsparcia udzielanego macierzystej uczelni oraz inspirującego zaangażowania w pomaganie innym.

  Rex Maughan mówi o sobie, że jest "ciężko pracującym, inteligentnym człowiekiem, który sam do wszystkiego doszedł, wyznaje jasne zasady i który kocha ludzi – zwłaszcza dystrybutorów."

  Sukces opisuje jako: "gotowość, by marzyć, ciężką pracę, solidność i spójność towarów i usług, brak długów oraz budowanie zespołu".

  czytano: 9749 razy

  autor: Gazeta Forever Poland

  data dodania: 2007-03-30 23:36:28


  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA