FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  Aktywny Przedsiębiorca Forever

  Strona głównaBLOGPoradyLista słownikowa Aktywny Przedsiębiorca Forever

  wielkość tekstu: A | A | A

  "Aktywny Przedsiębiorca Forever” to Przedsiębiorca, który w ciągu miesiąca kalendarzowego spełnił wymóg aktywności 4PK (4CC).

  Do aktywności 4CC Przesiębiorcy zaliczane są wszystkie punkty pochodzące z zakupów własnych oraz punkty z zakupów Novus Customers - NCP bezpośrednio zasponsorowanych przez Przedsiębiorcę Forever.

  Status Przedsiębiorcy Forever Aktywnego określany jest comiesięcznie.

  czytano: 19402 razy

  autor:

  data dodania: 2007-03-30 22:22:56


  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA