FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  Pisze do nas - Krystyna Oruba

  Strona głównaBLOGPoradyMoja historiaPisze do nas - Krystyna Oruba

  wielkość tekstu: A | A | A


  Moja córka Barbara jest muzykiem. Ukończyła Akademię Muzyczna w Katowicach. Obecnie jest na stypendium w Londynie na dwuletnich studiach podyplomowych.

  Niestety czy to z powodu wilgotnej i wietrznej londyńskiej pogody czy też stresu związanego z rozstaniem, zaczęła mieć bardzo przykre dla muzyka kłopoty zdrowotne. . . . . . .

  Cały artykuł czytaj - materiały dodatkowe

  czytano: 21215 razy

  autor:

  data dodania: 2007-03-24 00:41:40


  ZAŁĄCZNIKI
  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA