FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  Witaminy FLP we współczesnej praktyce, Witamina E - dr.med. Jerzy Oleszkiewicz

  Strona głównaBLOGPoradyWitaminyWitaminy FLP we współczesnej praktyce, Witamina E - dr.med. Jerzy Oleszkiewicz

  wielkość tekstu: A | A | A


  Witamina E jest substancją rozpuszczalną w tłuszczach. Nie może być wytwarzana w organizmie, więc trzeba ją dostarczać w pożywieniu. Zarówno u mężczyzn, jak i u kobiet witamina E warunkuje płodność. Przyczynia się również do zapobiegania poronieniom. Można ją stosować u kobiet w ciąży i matek karmiących piersią bez obawy o szkodliwy wpływ na dziecko.

  Witamina E usprawnia układ odpornościowy i przyczynia się do ochrony przed chorobami wywołanymi przez bakterie i wirusy. Przyczynia się również do leczenia zatruć metalami ciężkimi. Stosowana w odpowiednio dużej dawce (400 mg dziennie) zapobiega powstawaniu zaćmy. Uczestniczy w zapobieganiu chorób nowotworowych i w pomniejszaniu szkodliwych efektów chemioterapii i radioterapii.

  Witamina E, pozytywnie działając na mięśnie, jest przyjazna dla serca. Hamując zlepianie się krwinek . . . .

  Opr. na podst. Forever Marzec 2007 (Numer 29)

  czytano: 19384 razy

  autor:

  data dodania: 2007-03-23 00:20:28


  ZAŁĄCZNIKI
  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA