FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  MSM

  Strona głównaBLOGPoradyLista słownikowaMSM

  wielkość tekstu: A | A | A


  MSM (skrót od angielskiej nazwy methylsulfonylmethane) w języku polskim nosi chemiczną nazwę "dimetylosulfon".

  Na całym świecie znany jest jednak jako MSM, tej nazwy więc będziemy używać w materiałach. Od ponad dwudziestu lat MSM jest znany na całym świecie jako środek odżywczy, stosowany zarówno zewnętrznie jak i wewnętrznie, dla zaopatrzenia organizmu w niezbędne związki siarkowe.

  MSM (metylosiarczanmetanu) - jest to substancja pochodzenia naturalnego, która jest źródłem organicznych związków siarki. Jej związki mają bezpośredni wpływ na stymulację syntezy kolagenu działają;
  - przeciwzapalnie,
  - przeciwbólowo,
  są również niezbędne przy odtwarzaniu (regenaracji) tkanki chrzęstnej w stawach

  MSM jest organicznym związkiem siarki, która jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania niemal każdej ludzkiej komórki. Najwięcej siarki w postaci organicznej znajduje się w naszych stawach (tkanka chrzęstna), w tkance łącznej, skórze, włosach i paznokciach.

  MSM jest substancją występującą w naturze. Nasz organizm korzysta z tego związku jako ze źródła biosiarki. Związki siarki organicznej są absolutnie niezbędne przy odtwarzaniu (regeneracji) tkanki chrzęstnej oraz łącznej w naszych stawach. Wielu żyjących współcześnie ludzi ma niedobory tego pierwiastka i wynikające z tego kłopoty ze stawami i kręgosłupem (tzw. bóle korzonkowe lub stawowe). Niedobory siarkowe są również coraz częstszą przyczyną kłopotów z włosami i paznokciami, a także niektórych uporczywych dolegliwości skórnych (np. łojotok).

  MSM
  jest naturalnym składnikiem, który działa łagodząco w przypadkach, gdy przyczyną dolegliwości jest niedobór siarki organicznej. Preparaty zawierające MSM już od ponad trzydziestu lat znane są na świecie ze swego działania przeciwzapalnego i przeciwbólowego. Stosuje się je również w przypadku uporczywego łojotoku, np. skóry głowy lub cery, a także przy wypadających włosach i słabych, łamliwych paznokciach.

   

  czytano: 20529 razy

  autor:

  data dodania: 2007-01-10 00:53:39


  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA