FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  Nowa jakośc życia, Jerzy Matusiak

  Strona głównaBLOGPoradyMoja historiaNowa jakośc życia, Jerzy Matusiak

  wielkość tekstu: A | A | A  Chorowałem. Odkad sięgam pamięcią. Najpierw była to egzema, potem dołączyły się stany astmatyczne. Sanatoria tylko doraźnie przynosiły ulgę, a leki przepisywane przez lekarzy ogólnych, dermatologów i alergologów były bezskuteczne - na "chemię", którą łykałem, reagowała tylko wątroba. Kiedy 10 lat temu egzema zaatakowała mnie z podwójną siła, po raz któryś zrobiono mi testy alergiologiczne, które pokazały, że jestem uczulony prawie na wszystko. Mogłem jeść tylko jarzynowe zupki, kaszę mannę (głównie na wodzie), jabłka bez skórki.

  Dermatolog w swojej bezsilności skierował mnie do szpitala. Leżałem tam trzy tygodnie, wyglądałem jak pewien gatunek ryby mureny - cały w czerwone cętki (moje były piekące) - i podobnie jak ona w podwodnej jamie, tak ja chowałem się przed światem w szpitalu, a później w domu. Mój przypadek został zdiagnozowany jako nieuleczalny choć zaleczalny, co oznaczało, ze bedę musiał nauczyć się żyć ze specyficzną dietą. Cierpiałem strasznie.

  W 2001r. spotkałem Teresę Lenartowicz - dystrybutorkę FLP, która opowiedziała mi o aloesie. Mówiła spokojnym tonem, uśmiechając się. Nie było w niej napastliwości, nie "wciskała" produktów na siłę. Wyczuwałem w niej życzliwość i chęć pomocy.

  W marcu 2001r. zacząłem;

  * pić:
  - Miąższ Aloe Vera,

  * jeść:
  -
  Nature-Min
  -
  Lycjum Plus;

  * później dołączyłem:
  -
   Forever Lite
  - Mleczko Pszczele.

  Zewnętrznie stosowałem:
  *
  Galaretkę Aloe vera,
  * Aloesową Emulsję Nawilżąjącą
  ,
  *
  Krem Aloesowo-Propolisowy

  Jak widać, ruszyłem z wiarą i opłacało się ! Dolegliwość nie poddała się łatwo - trochę ustępowała, by znów ruszyć do ataku. Aż po upływie około roku egzema przestała się pojawiać.

  Obecnie jestem wolny od dramatu mojego życia. Wreszcie mogę zjeść kotleta schabowego z kapustą, kromkę chleba z pomidorem, pizzę z ketchubem, a nawet lody, o których kiedyś mogłem tylko marzyć. Miąższ aloesowy, suplementy dietetyczne i inne produkty FLP (m.in. mydło aloesowe) wyznaczyły dla mnie nową nieznaną mi wpaniałą jakość życia, wolną od kompleksów i wynikających z nich ograniczeń.

  Jerzy Matusiak, Forever Luty 2004

  czytano: 21703 razy

  autor:

  data dodania: 2007-01-08 22:49:56


  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA