FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  Aloes - to także „damska sprawa

  Strona głównaBLOGPoradyAloesowy przewodnik po zdrowiu i urodzieAloes - to także „damska sprawa

  wielkość tekstu: A | A | A

  Opr. na podst.  "Aloesowy przewodnik po zdrowiu i urodzie", dr E.Olejnik

  O tym wiedziały już dobrze kobiety starożytnego Rzymu i Grecji.

  Miąższ aloesowy ma z natury odczyn lekko kwaśny (pH w granicach 4.5 - 5.2), podobnie jak odczyn w pochwie zdrowej kobiety.
  Kwaśność kobiecego środowiska wewnętrznego stanowi naturalny, biologiczny mechanizm obronny przed zakażeniami z zewnątrz.
  Miąższ aloesowy poza swoim, jak najbardziej w tym miejscu właściwym odczynem, wnosi również działanie bakteriostatyczne, grzybostatyczne oraz gojąco-łagodzące.

  Sądząc po tym, jak znakomicie wspomaga naturalną florę bakteryjną we wszelkich innych miejscach, istnieje duże prawdopodobieństwo (potwierdzone badaniami in vitro), że sprzyja także i pracy pałeczek Doederleina, które potrafią wytwarzać kwas mlekowy z glikogenu pochodzącego ze złuszczonych komórek nabłonka pochwy.

  Decydując się jednak na damską aloesową higienę intymną dobrze byłoby zaufać specjalistycznym produktom aloesowym ( są to na przykład specjalne żele lub galaretki w tubach lub dozujących pojemnikach, gdzie sok aloesowy osadzony został na lekkim, obojętnym nośniku żelowym).

  Produkty takie musza spełniać co najmniej dwa warunki:
  - ich produkcja oraz sposób opakowania muszą gwarantować bakteriologiczną czystość,
  - powinny zawierać w swoim  składzie przynajmniej 30% czystego soku (miąższu) aloesowego bez aloiny.

   

  Każda kobieta, która walczy z nawracającymi atakami grzybka Candida albicans lub innego równie uporczywego (co objawia się na przykład „murowaną" grzybicą damskich części ciała po każdej kuracji antybiotykowej), z radością powitałaby choć cień nadziei na pozbycie się natręta raz na zawsze.

  na to duże szansę, jeśli wejdziemy w porozumienie ze swoim ginekologiem i wspólnymi siłami medycyny, farmakologii oraz aloesu spróbujemy wydać wojnę dokuczliwym grzybkom.

  Żele i galaretki aloesowe z pewnych, godnych zaufania źródeł przydadzą się nam już w czasie GRUNTOWNEJ kuracji farmakologicznej środkami przeciwgrzybiczymi, potem zaś oprócz aloesu potrzebna już będzie tylko cierpliwość.

  Pamiętajmy, że aloes działa na regenerację mikroflory w sposób naturalny, a więc dla osiągnięcia spodziewanych efektów trzeba używać go regularnie CO NAJMNIEJ przez kilka tygodni PO KURACJI FARMAKOLOGICZNEJ.

  Oprócz działania grzybobójczego będziemy spodziewać się od naszego bohatera, że wyreguluje sprawy naturalnej kobiecej flory bakteryjnej tak, że po pewnym czasie przywrócony zostanie biologiczny mechanizm obronny pochwy.

  Mimo iż kuracja aloesowa jest długa, nikt na ogół nie twierdzi, że jest uciążliwa.

  Można powiedzieć nawet, że wręcz przeciwnie, gdyż z powodu półpłynnej konsystencji oraz lekko kwaśnego odczynu żele aloesowe doskonale zgadzają się z lubricatio, czyli naturalną wydzieliną kobiecej pochwy, a używane regularnie łagodzą wszelkie podrażnienia i uczucia dyskomfortu w tych niezwykle wrażliwych rejonach ciała.

  czytano: 21521 razy

  autor:

  data dodania: 2006-11-21 21:36:08


  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA