FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  Regeneracja skóry po lecie, lek.med. Aneta Adamczyk

  Strona głównaBLOGPoradyUrodaRegeneracja skóry po lecie, lek.med. Aneta Adamczyk

  wielkość tekstu: A | A | A


  Zapewne wielu z Was żyje wspomnieniami letnich, wakacyjnych przygód. Oglądamy nagrania z amatorskiej kamery, przeglądamy zdjęcia, a potem patrzymy na siebie… przed lustrem.

  Z pewnością wielu z nas postarało się o intensywną opaleniznę, bo przecież tegoroczne lato było wyjątkowo upalne. Ale cóż, okazuje się że nasza opalenizna jest już zszarzała, skóra stała się sucha, szorstka, utraciła swoją elastyczność i  łuszczy się, gdyż  narażona była na promieniowanie UV, kapiele w słonej wodzie, wiatr itp.

  Pojawiły się na niej liczne przebarwienia, rozszerzone naczynka, przybyły także dodatkowe drobne zmarszczki.

  Lato to najtrudniejsza pora roku dla naszej skóry, a jej stan zależy od tego, gdzie przebywaliśmy, jak długo była eksponowana na słońcu, czy opalaliśmy się w solarium, czy stosowaliśmy preparaty ochrony przeciwsłonecznej, a także w jakim wieku jesteśmy (im starsi, tym większa jest potrzeba nawilżenia).

  Głównym problemem, jaki stwarza skóra po lecie, jest jej nadmierne pogrubienie. Przyczyna tych zmian jest wywołane słońcem uszkodzenie bariery hydrolipidowej skóry (spadek . . . . . cd. pdf


  czytano: 20545 razy

  autor:

  data dodania: 2006-11-28 14:14:32


  ZAŁĄCZNIKI
  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA