FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  Powitanie Jesieni, Dr nauk med. Jerzy Oleszkiewicz

  Strona głównaPowitanie Jesieni, Dr nauk med. Jerzy Oleszkiewicz

  wielkość tekstu: A | A | A


  Witamy jesień
  . Z każdym dniem natura prezentować będzie coraz szerszą paletę złota, brązu i czerwieni.
  Spokój i zaduma przyrody pogłębiają naszą duchowość i refleksje.Niestety, mamy jednocześnie świadomość końca urlopów i wakacji dzieci.

  Rozpoczyna się praca, pojawiają obowiązki.  Żeby okres jesienno-zimowy nie zaskoczył nas przykrą niespodzianką zdrowotną, uzupełniamy zasób minerałów w naszych organizmach. To one warunkują naszą odporność przeciwko zakażeniom wirusowym i bakteryjnym.

  Udokumentowano, że intensywna praca, nauka, sporty, ciąża i karmienie dzieci piersią powodują bardzo znaczne zużycie . . . . . . . . 

  cd . . .http://www.aloetech.pl/index.php?go=publikacje&id=84

  czytano: 3964 razy

  autor:

  data dodania: 2006-12-04 11:10:17


  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA