FBO #480000109521
Infolinia: +48 22 212 86 35
FBO login

nowości

promocje

szukaj w opisach i tytułach

Produkty:
  Utwórz konto / Zaloguj

  Oferta Forever w leczeniu otyłości II (Otyłość typu II)

  Strona głównaBLOGPoradyKontrola wagiOferta Forever w leczeniu otyłości II (Otyłość typu II)

  wielkość tekstu: A | A | A


  Lek.med. Wojciech Szendzikowski - specjalista chorób wewnętrznych


  Poważne instytuty naukowe, głównie kardiologiczne, od kilku lat alarmują, że ludzie otyli znacznie częściej zapadają na poważne choroby.
  Potwierdziły to wieloośrodkowe badania na kilkutysięcznej populacji osób "puszystych" w kilku krajach Europy i w USA.


  Na czoło tych schorzeń wysuwa się miażdżyca tętnic, będąca punktem wyjścia do takich schorzeń jak nadciśnienie tętnicze, choroba niedokrwienna mięśnia sercowego, zawał serca, niewydolność krążenia, udary mózgu.


  Na drugim miejscu plasuje się cukrzyca typu drugiego a za nią choroby pęcherzyka żółciowego (kamica, stany zapalne, nowotwory), choroby jelita grubego - zaparcia, zapalenie, uchyłki i wreszcie rak.
  W grupie tych osób zwiększa się również narażenie na nowotwory narządu rodnego u kobiet i prostaty u mężczyzn.


  Obarczony zwiększonym obciążeniem układ kostno - stawowy, pozbawiony w dodatku prawidłowego dowozu mikroelementów, zdecydowanie częściej ulega zmianom zwyrodnieniowym, powodującym długotrwałe, dokuczliwe dolegliwości
   
  cd. http://www.aloetech.pl/index.php?go=publikacje&id=72

  czytano: 19444 razy

  autor:

  data dodania: 2006-11-28 18:54:55


  Strona główna
  NAJLEPSZE PRODUKTY W INTERNECIE
  WYSOKA JAKOŚĆ, NISKA CENA!
  Firma z którą współpracujemy Forever Living Products jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej i działa zgodnie z Kodeksem Etyki PSSB. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

  Zbuduj firmę, którą odziedziczą Twoje dzieci, Być może od razu zaczniesz prowadzić swój własny biznes Forever. Współpraca z FLP umożliwi Ci prowadzenie własnej niezależnej działalności biznesowej, pozwalającej bezkonfliktowo łączyć życie zawodowe i rodzinne. Rozpoczynając współpracę z Forever nic nie ryzykujesz, nie inwestujesz finansowo i nie podejmujesz ryzykownych zobowiązań. Połączyliśmy życie prywatne z pracą bo jak się okazało - jest to przyszłość jeżeli chodzi o biznes. Zobacz link Kariera - https://www.aloetech.pl/kategorie/KARIERA